Informatiebijeenkomst derde voorstelling ADAK op 3 februari

9 januari 2020Categorie: Activiteit

Na twee succesvolle voorstellingen in het noorden van Nederland gaat op 17 juni 2020 onze derde voorstelling in première: De vlucht van de kaketoe op een bijzondere locatie: het terrein van voormalig Kamp Westerbork, het vroegere Kamp Schattenberg.

Wil je meedoen met onze groep enthousiaste amateurspelers en -zangers? We zoeken:
– koorleden
– theaterspelers
– publieksbegeleiders in een theaterrol
– verhalenvertellers
– vrijwilligers achter de schermen
– filmfiguranten
– filmcrew

In de komende maanden zijn er repetities en vanaf 1 juni repeteert iedereen samen op locatie. Op 17 juni gaat de voorstelling in première en spelen we een aantal weken op woensdag-, donderdag-, vrijdag- en zaterdagavond. Afhankelijk van je rol in de productie ben je er elke avond of een deel van de avonden bij. Interesse? Kom dan naar een van de bijeenkomsten om precies te horen wat je kunt doen! Meer informatie: productie@adak-theater.nl

27 januari | Bovensmilde | 19:30 uur
Molo Oekoe: Jasmijnstraat 26, 9421 SH Bovensmilde

3 februari | Hoogkerk | 19:30 uur
Dorpshuis: Zuiderweg 70-4, 9744 AP Groningen

10 februari | Hoogeveen | 19:30 uur
De Magneet: Grote Beer 20, 7904 LW Hoogeveen

Reacties